Vzory sú aktualizované podľa platných zákonov.


Vzor darovacej zmluvy na pozemok – vzor + vysvetlivky

Tento vzor je aktuálny k dátu: 09/2023

Darovacia zmluva na pozemok – Tento vzor je určený na darovanie jedného pozemku. Vzor nie je vhodný na prípady, keď sa daruje pozemok, ktorý vznikol po rozdelení pôvodného pozemku geometrickým plánom.

Zakúpený vzor obsahuje:

– vzor zmluvy (vo formáte .doc),

– vzor návrhu na vklad

– vysvetlivky

– ukážku vyplneného vzoru (súčasť vysvetliviek)

Vzor netreba dodatočne upravovať, stačí len vypísať prázdne miesta. S vyplnením vzoru vám pomôžu vysvetlivky, ktoré sú ku každému vzoru zasielané. Vysvetlivky obsahujú ukážku správne vyplneného vzoru a vysvetlenie každej časti zmluvy a návrhu na vklad.

Nezabudnite si zmluvu prečítať a postupovať podľa nej. Darovacia zmluva na pozemok pdf. Bezproblémovž prevod zaistí darovacia zmluva na pozemok.

Moje vzory zmlúv sa snažím vypracovať tak, aby boli použiteľné v čo najväčšom množstve prípadov a férové voči každej zmluvnej strane. Nedá sa však zaručiť, že vzor sa hodí na Vašu právnu situáciu. Právo je plné výnimiek a ťažko napísať vzor, ktorý by zohľadňoval všetky právne situácie.

Ak chcete mať istotu, že zmluva je v poriadku, využite možnosť vyhotovenia zmluvy na mieru. V takomto prípade naša advokátska kancelária plne zodpovedá za jej správnosť.

Kolko stoji darovacia zmluva u notara?

Nevýhody darovacej zmluvy


 

9.00 

Vzor bude doručený na uvedenú e-mailovú adresu spoločne s návodom na vyplnenie.

Pokiaľ máte záujem o individuálne poradenstvo alebo vypracovanie zmluvy na mieru, neváhajte nás kontaktovať.

Vzor darovacej zmluvy na pozemok – vzor + vysvetlivky

Po obdržaní Vašej objednávky Vám bude zaslaný vzor dokumentu, ktorý ste si vyžiadali, na e-mailovú adresu, ktorú ste nám poskytli. Súčasne s týmto vzorom obdržíte aj podrobný návod, ktorý Vás prevedie procesom vyplňovania daného dokumentu krok za krokom. Týmto spôsobom sa uistíme, že dokážete vzor správne a bez ťažkostí vyplniť.

Radi by sme Vám taktiež ponúkli naše služby individuálneho poradenstva a vypracovanie zmluvy presne podľa Vašich špecifických potrieb a požiadaviek. V prípade, že máte záujem o túto službu, neváhajte sa obrátiť na náš tím odborníkov. Sme pripravení Vám poskytnúť všetku potrebnú pomoc a konzultácie, aby bol výsledok čo najlepší a najviac vyhovujúci Vašim požiadavkám.