Kurz: Ako napísať zmluvu pre kataster?

Čo sa na kurze dozviete?

– čo musí obsahovať zmluva pre kataster – aké najčastejšie pochybenia vznikajú v praxi
– ako zmluvu skontrolovať
– ako vyhotoviť dodatok zmluvy
– ako vyhotoviť návrh na vklad
– aký druh zmluvy použiť na konkrétnu situáciu – čo kataster na zmluve kontroluje
– kto rozhoduje o zmluve na katastri
– ako sa zapisuje zmluva do katastra
– skúsenosti z praxe

Školiteľ:

Mgr. Ondrej Halama – právnik a odborník na kataster nehnuteľností, pozemkové a stavebné právo. Sedem rokov pracoval na katastri a rozhodoval v katastrálnych konaniach. Je autor odborných a náučných publikácii z oblasti pozemkového a stavebného práva. Má skúsenosti s realitnou činnosťou. V súčasnosti pracuje v advokácii. Vydané publikácie: Komentár ku katastrálnemu zákonu (2014, 2021), Pozemky, stavby, byty (2019), Komentár k zákonu č. 180/1995 Z. z. (2014), Kataster nehnuteľností – judikatúra s komentárom (2021), Základy práva pre každého (2020).

kurz kataster

Komu je kurz určený?

Školenie je určené pre právnikov, advokátov, koncipientov, notárov, realitných maklérov, zamestnancov katastra, mediátorov, vlastníkov nehnuteľností, bytové družstvá a spoločenstvá, investorské spoločnosti, banky, hypotekárnych špecialistov.

Trvanie, počet účastníkov, cena

Kurz trvá 2 x 45 min., počet účastníkov max. 15, cena: 50 eur na osobu (pre klientov vieme zabezpečiť aj kurz na mieru podľa požiadaviek)

Najbližší termín

Momentálne nie sú vypísané žiadne termíny. Záujemcom odporúčam knihu Ako napísať zmluvu pre kataster.

Kontakt

Prihlášky a dotazy posielajte na info(a)ondrejhalama.sk, alebo na tel. č.: 0949 602 552, vaša prihláška bude potvrdená e-mailom.

Ako napísať zmluvu pre kataster? - prihláška na kurz v Žiline