Košík

Kurz: Ako napísať zmluvu pre kataster?

Čo sa na kurze dozviete?

– čo musí obsahovať zmluva pre kataster – aké najčastejšie pochybenia vznikajú v praxi
– ako zmluvu skontrolovať
– ako vyhotoviť dodatok zmluvy
– ako vyhotoviť návrh na vklad
– aký druh zmluvy použiť na konkrétnu situáciu – čo kataster na zmluve kontroluje
– kto rozhoduje o zmluve na katastri
– ako sa zapisuje zmluva do katastra
– skúsenosti z praxe

Školiteľ:

Mgr. Ondrej Halama – právnik a odborník na kataster nehnuteľností, pozemkové a stavebné právo. Sedem rokov pracoval na katastri a rozhodoval v katastrálnych konaniach. Je autor odborných a náučných publikácii z oblasti pozemkového a stavebného práva. Má skúsenosti s realitnou činnosťou. V súčasnosti pracuje v advokácii. Vydané publikácie: Komentár ku katastrálnemu zákonu (2014, 2021), Pozemky, stavby, byty (2019), Komentár k zákonu č. 180/1995 Z. z. (2014), Kataster nehnuteľností – judikatúra s komentárom (2021), Základy práva pre každého (2020).

kurz kataster

Komu je kurz určený?

Školenie je určené pre právnikov, advokátov, koncipientov, notárov, realitných maklérov, zamestnancov katastra, mediátorov, vlastníkov nehnuteľností, bytové družstvá a spoločenstvá, investorské spoločnosti, banky, hypotekárnych špecialistov.

Trvanie, počet účastníkov, cena

Kurz trvá 2 x 45 min., počet účastníkov max. 15, cena: 50 eur na osobu (pre klientov vieme zabezpečiť aj kurz na mieru podľa požiadaviek)

Najbližší termín

Momentálne nie sú vypísané žiadne termíny.

Kontakt

Prihlášky a dotazy posielajte na info(a)ondrejhalama.sk, alebo na tel. č.: 0949 602 552, vaša prihláška bude potvrdená e-mailom.

Ako napísať zmluvu pre kataster? - prihláška na kurz v Žiline